Sunday, 10 February 2013

Czym byłby świat bez gór? Kim byłby człowiek bez pasji?!

Góry od wielu lat są naszą pasją ale i miejscem naszej pracy. Traktujemy je z należytym szacunkiem i miłością. Góry są często naszym drugim domem. Im dłużej w nich przebywamy tym większe nasze oczarowanie nimi i trudno określić czy kiedykolwiek mogą stać się nam nudne. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że góry mogą być zdradliwe i bardzo niebezpieczne. Mogą nie znać litości dla kogoś kto je lekceważy. Dlatego nasze trekkingi i wyprawy w góry całego świata przygotowywane są zawsze z największą starannością i dbałością nie tylko o wysokie walory krajoznawcze i doznania emocjonalne ale też o najwyższe standardy bezpieczeństwa uczestników. Jesteśmy i zawsze chcemy być profesjonalistami i perfekcjonistami w tym co robimy. Dlatego nie wstydzimy się nazywając nasze trekkingi i wyprawy "komercyjnymi". Góry to nasza praca, którą lubimy i staramy się wykonywać zawsze najlepiej jak potrafimy. To nas wyróżnia. Sprawdź sam.

Firma Exploruj.pl powstała już 1990 roku jako Biuro Turystyki Górskiej w Zakopanem. Od tego czasu korzystało z naszej opieki już kilka tysięcy zadowolonych klientów. Początkowo specjalizowaliśmy się w organizowaniu trekkingów na terenie gór Polski i Słowacji a od kilku lat rozwijamy nasze doświadczczenia w górach na wszystkich kontynentach. Naszym głównym atutem jest doświadczony i profesjonalny zespół, legitymujący się kompetencjami zarówno z obszarów turystyki i alpinizmu jak też organizacji i zarządzania. Jesteśmy praktykami i entuzjastami oraz ludźmi otwartymi na świat i innych co w połączeniu czyni, że zdobywanie gór pod naszą opieką jest fajniejsze i bardziej bezpieczne.

W działaniu kierujemy się trzema podstawowymi zasadami:

Po pierwsze BEZPIECZEŃSTWO. Wszystkie programy realizowane są z udziałem doświadczonych i licencjonowanych oraz starannie przez nas wybieranych przewodników górskich. Nasze własne wieloletnie doświdcznie górskie pozwala na takie planowanie tras terminów i harmonogramu działań by zminimalizować wszelkie ryzyko, którego jednak ze względu na specyfikę terenu górskiego całkowicie wyeliminować się nie da.Jesteśmy profesjonalnym biurem turystycznym posiadającym status organizatora turystyki i zarejestrowanym przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Posiadamy również gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Signal Idunna.

Po drugie POZNANIE. Chcemy by nasze trekkingi i wyprawy nei kończyły się tylko na akcji górskiej. Zawsze znajdziemy możliwość i czas na zwiedzanie ciekawych i egzotycznych miejsc, spotkanie z lokalnymi ludźmi często reprezentującymi bardzo różne od naszej kultury. Zapoznamy się z historią kraju który odwiedzamy i będziemy mięli szansę na zrobienie mnóstwa zdjęć, które potem będą przypominać nam o naszej przygodzie.

Po trzecie JAKOŚĆ. Przywiązujemy wagę do jakości na każdym kroku. To nie tylko obsługa prowadzona przez kompetentnych pilotów i przewodników. To również układanie jak najciekawszych programów i też zapewnienie innych świadczeń na wysokim poziomie. Bardzo dbamy o odpowiednią jakość noclegów i wyżywienia. Tam gdzie to możliwe, czyli zwykle zawsze na początku i na koniec programu zatrzymujemy się w dobrych hotelach gdzie można wypocząć po trudach górskich niedostatków.

Naszą ofertę kierujemy do turystów indywidualnych ale też zapraszamy do współpracy firmy na potrzeby których przygotowujemy programy specjalne, nastawione na nagrodę, edukację bądź rozwój pracowników. Warto skorzystać z naszych bogatych doświadczeń.