Saturday, 23 March 2013

EnglishClub Dąbrowa Górnicza

Naszym celem jest zmotywowanie Państwa do nauki języka angielskiego, jak i każdego innego języka obcego jakiego uczymy, przez swobodną rozmowę w miłej i kameralnej atmosferze English Club. Pragniemy zarazić Państwa naszą pasją do języków obcych i zmusić do myślenia i mówienia w tym języku. Właśnie dlatego staramy się w ENGLISH CLUB rozmawiać ze sobą głównie po angielsku. Jeśli nas odwiedzisz nie zdziw się że usłyszysz rozmawiających ze sobą po angielsku czy niemiecku słuchaczy i lektorów. Tutaj panuje jedna zasada: 100% w języku którego się uczysz…

Monday, 4 March 2013

JawaControl Sp. z o.o.

JawaControl Sp. z o.o. -  zespół wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży kontroli dostępu. Dbamy o Państwa zadowolenie od 1991 roku. Łączymy doskonałą znajomość rynku z podejściem nastawionym na potrzeby Klienta. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązania spełniejącego Państwa oczekiwania z uwzględnieniem obowiązujących norm. Jako profesjonalni doradcy potrafimy to zrobić ku zadowoleniu naszych obecnych i przyszłych kontrahentów.

Więcej szczegółów: JawaControl Sp. z o.o. w portfolio ROOTPAK

Sunday, 3 March 2013

Agencja reklamowa Poster House

Agencja reklamowa Poster House proponuje Państwu kompleksową obsługę działań promocyjnych i reklamowych, od pomysłu po realizację. Skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą się skutecznie wypromować. Poster House to firma z kreatywnym zespołem, która powstała z pasji tworzenia. Dzięki profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu, udało się zdobyć zadowolonych klientów. Firma zajmuje się projektowaniem oraz poligrafią ulotek, folderów czy broszur reklamowych. Wykonujemy banery, reklamę na samochodach. Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość materiałów reklamowych.

Więcej szczegółów: Agencja Reklamowa PosterHouse w portfolio ROOTPAK